SEPETİM
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
350₺ ve üzeri alışverişlerinizde ücretsiz kargo!
ENG

SANATA İNANIYOR; SANATIN GETİRDİĞİ ÖZGÜRLÜĞÜ VE YARATICILIĞIN GETİRDİĞİ HAZ DUYGUSUNU İYİ BİLİYORUZ, BU YÜZDEN HERKESİN BU DUYGUYU TADABILECEĞİNI VE BÜTÇESİNİN BUNA YETECEĞİNİ FARK ETMESINI İSTİYORUZ.

EN İYİ MALZEME...

SANATÇILAR EN İYİ MALZEMELER ARASINDAN SEÇIM YAPABİLMEYE GEREKSINIM DUVARLAR. DÜNYA ÇAPINDAKİ EN İYİ MALZEMELERİ MAĞAZAMIZDA BULUNDURUYORUZ.

EN İYİ FİYATLAR...

TÜM TANINMIŞ URETİCİLERLE DOĞRUDAN GÖRÜŞÜYORUZ. ONLAR BİZE YARDIMCI OLUYORLAR, BÖYLECE BİZ DE SİZE YARDIMCI OLABİLİYORUZ. FİYATLARIMIZIN OLABİLECEK EN DÜŞÜK DÜZEYDE OLMASININ NEDENI BU.

MAĞAZALARIMIZ...

MAĞAZA İÇI ALAN, SİZE YARDIMCI OLACAK VE ESİNLENDİRECEK ŞEKİLDE TASARLANMIŞTIR. MALZEMELER TAM DA SİZİN İSTEDİĞİNİZ GİBI DÜZENLENMİŞ VE SERGİLENMİŞTİR. SONUÇ OZENLİ VE GUNCELDİR.

GÖREVLILERIMIZ...

KADROMUZDA YER ALAN HERKES SANATSEVER VE SANAT MALZEMELERİ HAKKINDA BİLGİ SAHİBİDIR. BİLDİKLERİ ÜRÜNLERLE ÇALIŞMAKTAN KEYİF DUYARLAR. SİZE ANLAŞILABILİR VE DÜŞÜNCELI ÖNERILERDE BULUNURLAR ASLA SİZİ KANDIRMAZLAR, ONERİLERİNİN ALTINDA GIZLI BİR AMAÇ SAKLI DEĞİLDİR.

ŞEHRİMİZ...

BU ŞEHRI SANATÇILARLA DOLDURMAK İSTİYORUZ. ISTANBUL'U İYİ BİLİYORUZ. 40 YILA VARAN TECRÜBE SAHİBİ BAĞIMSIZ BİR KURULUŞUZ; İSTANBULLULARA İSTEDİKLERİ VE GEREKSİNİM DUYDUKLARI SANAT MALZEMELERİNİ VEREBİLİRİZ.

EN İYİ SEÇİM...

EN KALİTELİ MARKALAR, EN DÜŞÜK FİYAT GARANTİSİ

Sanat malzemeleri ve kırtasiye ürünlerinde 35 yılı aşkın geçmişi aşkın tecrübesi ile COLORBOX

Bu güne kadar çok sayıda düzenlediği resim yarışmaları, resim festivalleri, workshoplar, seminerler vb. çeşitli etkinliklerle gelecek vaat eden sanatçılarımızın sanatseverlerle bulaşabilmesini sağlayacak platformlar yaratmayı, katalog ve sergi destekleri ile de bu platformlarda en etkili şekilde yer almalarını görev edinmiştir.

1984 yılında Cumalı Sanat galerisi ile birlikte gerçekleştirilen ilk resim yarışmasının ardından, 

Ümit Yaşar Sanat Galerisi ile düzenlenen resim yarışmaları, İstanbul’un Beşiktaş 

Ankara’nın Çankaya Belediyeleri ile düzenlenen 

‘’Sokaklarda yapılsa resimler ‘’ etkinlikleri, 1998 – 2000 yılları arasında Winsor & Newton tarafından düzenlenen ve ‘’ Dünyanın en büyük resim yarışması’’ olarak Guinness Rekorlar kitabına giren 52 ülkeden 22000 eserin katılımı ile gerçekleşen resim yarışmasının Türkiye organizasyonu, 1. Antalya resim Festivali, çeşitli sanat etkinlikleri sponsorlukarı , sayısız work shoplar , fuar katılımları ve bir İstanbul Şirketi olarak ‘’ İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti ‘’ etkinliklerinden ‘’Sanatın Anadolu Aydınlanması Projesi ‘’ nin ana sponsorluğu…

Kurumsal sosyal sorumluluk olarak sanatımız ve sanatçılarımıza vermeye çalıştığımız desteklerden bazılarıdır.

Gerçekleştirdiğimiz yada desteklemeye çalıştığımız her etkinlikte yıllardır ülkemizin her köşesini gezerek yeni ürünler, yeni teknikler ve sektörel gelişmelerle ilgili bilgileri GSF ; EF; HEM, İSMEK' lerin öğretim görevlileri ve öğrencileri ile buluşturmaya çalışıyor, katkıda bulunmaya çalışıyoruz.

Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz projelerin en kapsamlısı olan ‘’ Sanatın Anadolu Aydınlanması Projesi‘’nde danışma kurulundaki farklı disiplinlerden gelen , her biri konusunun uzmanı olan değerli hocalarımız ile 2008-2010 aralığında Ülkemizin dört bir yanındaki 25 GSF/EF ile toplantılar gerçekleştirildi.

Bu toplantılar sonucunda 18 GSF/EF ‘ den projemize 2000’e yakın sanatçı katılarak 1300’ün üzerinde eser ürettiler. Üretilen bu eserler üniversitelerinden alınarak İstanbul’un önemli sanat galerilerinde, proje liderlerinin gözetiminde sergilendi, sanatseverle buluştu ve tekrar üniversitelerine teslim edildi.

Gerek katıldığımız seminerlerde, gerekse sergi açılışlarında şahit olduğumuz heyecan, coşku ve ilgi tüm çabalarımızın en büyük armağanı oldu.

COLORBOX, sanat öğretimi gören öğrencilerden, öğretim görevlileri, sanatçılara, renklerle hobi olarak uğraşmak isteyen, yaratıcılığını ortaya çıkartmak isteyen her grup sanatseverin ihtiyacına çağdaş bir anlayışla cevap vermek için oluşturuldu.

Resim boyalarından, fırçalarına, farklı ebat / çeşit tuvallerden, farklı resim çerçevelerine 5000 e yakın ürün çeşidi ile COLOR BOX mağazamızda bilgili, güleryüzlü personelimiz sizlere hizmet vermeye hazır.

Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz tüm etkinliklerde bizlere desteğini esirgemeyen değerli sanatçı ve sanat sever dostlarımıza en içten duygularımla sonsuz teşekkür ediyor; Sanat ve sanatçı adına birlikte çok daha güzel çok daha etkili projeler gerçekleştirmeyi diliyoruz.

Sevgi ve saygılarımızla,