990 ₺ Üzeri Alışverişe Kargo Ücretsiz

Pastel & Tebeşir

{{vm.filter.SearchKey}} aramasında {{vm.productListCount}} Ürün Bulundu {{vm.filterData.ProductBrands[0].Name}} aramasında {{vm.productListCount}} Ürün Bulundu {{vm.productListCount}} Ürün
{{vm.filter.SearchKey}} aramasında {{vm.productListCount}} Ürün Bulundu {{vm.filterData.ProductBrands[0].Name}} aramasında {{vm.productListCount}} Ürün Bulundu {{vm.productListCount}} Ürün
Filtrele
{{product.Barcode2}}
KDV Dahil + KDV
{{product.ProductBrand.Name}}
{{product.MPN.split(';')[1]}} {{product.MPN.split(';')[2]}}
{{product.OEM.split(';')[1]}} {{product.OEM.split(';')[2]}}
Satışa Kapalı

Aradığınız Kriterlere Uygun Ürün Bulunamadı

Diğer Ürünleri Gör
{{((vm.filter.PageIndex-1)*(vm.filter.PageSize)<(vm.productListCount))?(vm.filter.PageIndex-1)*(vm.filter.PageSize):vm.productListCount}}/{{vm.productListCount}} Ürün
Canlı Pastel Dünyasıyla Yaratıcılığınızı Serbest Bırakın!
Pastel dünyası, renklerin, dokuların ve sanatsal özgürlüğün oyun alanıdır. Bir manzaranın inceliğini, bir portrenin canlılığını veya hayal gücünüzün soyut özünü yakalıyorsanız, pasteller sanatsal vizyonunuzu hayata geçirebilir. Kullanım kolaylıkları ve geniş olasılıkları ile pasteller, tüm seviyelerdeki sanatçılara keşfetme, deneme yapma ve nefes kesici sanat eserleri yaratma fırsatı sunar. Pasteller, yumuşak pasteller, küp pasteller, yağlı pasteller ve balmumu pastelleri dahil olmak üzere çeşitli formlarda gelir. Bu çok yönlü araçlar, sanatçılara çalışabilecekleri geniş bir renk ve dokular yelpazesi sunar. Usta bir sanatçı veya yeni başlayan biri olun, pasteller yaratıcı vizyonlarınızı hayata geçirmek için kullanıcı dostu ve ifade dolu bir ortam sunar.

Yumuşak Pasteller:Bu hassas, tebeşir benzeri pasteller, zengin, canlı renkleri ve sorunsuz karıştırma yetenekleriyle ünlüdürler. Sorunsuz geçişlere olanak tanırlar ve karmaşık ayrıntılar ve yumuşak, rüya gibi arka planlar oluşturmak için idealdirler.
Dry/Küp Pasteller:Sanatçılara cesur ve ifade dolu vuruşlar oluşturmanın benzersiz bir dokusunu sunar. Tozlu kıvamları hem ince detayları hem de geniş, süpürücü hareketleri elde etmek için kullanılabilir.
Yağlı Pasteller:Kremsi yapısıyla bir ressam deneyimi sunar. Sorunsuz bir şekilde karışır ve canlı renklerini kağıt, tuval ve hatta ahşap gibi çeşitli yüzeylere doğrudan uygulanabilirler.
Mum Pasteller:Suya dayanıklılıkları ve çok yönlülükleri ile bilinirler. Bu nedenle karışık teknik için uygundur. Balmumu pasteller katmanlanabilir, kazıyabilir veya karıştırılabilir, sonsuz yaratıcı olasılıklar sunarlar.
Devamını Göster
990 TL Üzeri Alışverişe Kargo Ücretsiz
Sepetim {{vm.SharedData.Cart.CartProduct.length}} Ürün
{{cartProduct.Product.Name}}
Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır.